SATURDAY, DEC. 22
ALL TIMES EASTERN
Adams CentralatNorwell7:45 pm
AndreanatIndianapolis Howe11:00 am
BremenatCentral Noble7:30 pm
Castlevs.Indianapolis Cathedral6:30 pm
Chicago Simeon (Ill.)vs.Bowman AcademyTBA
Columbus EastatFishers7:30 pm
CovingtonatWestern Boone7:30 pm
Dayton Marshall (Ohio)vs.Indianapolis RitterTBA
East St. Louis (Ill.)vs.Warren Central2:00 pm
Evansville MemorialatTerre Haute South6:30 pm
Fort Wayne BlackhawkatIndianapolis Manual12:30 pm
Fort Wayne Waynevs.North Central (Indianapolis)3:30 pm
Franklin Monroe (Ohio)atUnion City7:30 pm
Gary WestatMorgan Park (Ill.)9:00 pm
Hamilton Heights Christian (Tenn.)vs.Lawrence North9:30 pm
Hammondvs.Indianapolis Tindley9:30 am
HeritageatDeKalb3:30 pm
Heritage ChristianatIndianapolis Scecina7:30 pm
Indianapolis RoncalliatFloyd Central11:30 am
Indianapolis Roncallivs.Lanesville4:00 pm
LapelatDaleville7:30 pm
LebanonatKokomo7:30 pm
Lighthouse Eastvs.TBATBA
Lighthouse SouthatWestfield6:00 pm
LoogooteeatNorth Daviess7:30 pm
Madison Christianvs.TBATBA
Monroe CentralatRandolph Southern7:30 pm
MooresvilleatGreenfield-Central7:30 pm
Muncie Centralvs.Ben Davis8:00 pm
New PrairieatLaPorte7:30 pm
North Central (Farmersburg)atEastern Greene7:30 pm
Parke HeritageatSouth Putnam7:30 pm
PennatElkhart Memorial7:45 pm
PikeatNoblesville7:30 pm
Ponitz (Ohio)atIndianapolis TechTBA
Rock Creek Academyvs.Cannelton2:00 pm
ShenandoahatNew Palestine7:30 pm
Shoalsvs.Dugger Union5:30 pm
Trotwood-Madison City (Ohio)vs.Indianapolis Attucks4:45 pm
UniversityatIndiana Math & Science6:00 pm
WaldronatKnightstown7:30 pm
WashingtonatForest Park8:00 pm
WestviewatWarsaw7:45 pm
WheeleratPortage8:00 pm
WinchesteratTri-Village (Ohio)7:30 pm
Zionsvillevs.Valparaiso5:00 pm
Bloomington North Classic
Shelbyvillevs.Bloomington South10:00 am
Evansville CentralatBloomington North12:00 pm
Evansville Centralvs.Bloomington South6:00 pm
ShelbyvilleatBloomington North8:00 pm
Cass County Invitational
Loser Game 1vs.Loser Game 26:30 pm3rd place
Winner Game 1vs.Winner Game 28:00 pm1st place
Franklin County Tournament
Irvington Prep AcademyatFranklin County10:30 amFirst round
Hamilton Heightsvs.East Central12:00 pmFirst round
Loser Game 2vs.Loser Game 16:00 pm3rd place
Winner Game 2vs.Winner Game 17:45 pm1st place
Gibson County Tournament
Pool A 3rd placevs.Pool B 3rd place1:45 pm5th place
Pool A 2nd placevs.Pool B 2nd place5:15 pm3rd place
Pool A 1st placevs.Pool B 1st place8:45 pm1st place
Grant 4 Tournament
Oak HillatMississinewa10:00 amFirst round
Eastbrookvs.Madison-Grant12:00 pmFirst round
Loser Game 2vs.Loser Game 16:30 pm3rd place
Winner Game 2atWinner Game 18:30 pm1st place
Hancock County (Ky.) Tournament
Providencevs.TBATBAPlacement
Jefferson County Invitational
Loser Game 2vs.Loser Game 110:00 amSecond round
Winner Game 2vs.Winner Game 111:45 amSecond round
Loser Game 3vs.Loser Game 11:30 pmSecond round
Winner Game 3vs.Winner Game 13:15 pmSecond round
Loser Game 3vs.Loser Game 25:00 pmSecond round
Winner Game 3vs.Winner Game 26:45 pmSecond round
Scott County Invitational
Christian AcademyatAustin9:00 amPool A
South Central (Elizabeth)vs.Crothersville9:00 amPool B
Pool A 3rd placevs.Pool B 3rd place4:00 pm5th place
Pool A 2nd placevs.Pool B 2nd place6:00 pm3rd place
Pool A 1st placevs.Pool B 1st place8:00 pm1st place