THURSDAY, DEC. 27
ALL TIMES EASTERN
AndersonatCarmel7:30 pm
GreenwoodatCenter Grove7:30 pm
Hamilton Southeasternvs.Center Hill (Miss.)6:30 pm
Illiana Christianvs.TBATBA
Indianapolis AttucksatJeffersonville7:30 pm
Indianapolis TechatMcCutcheon7:30 pm
Liberty ChristianatCambridge City Lincoln7:30 pm
River ForestatBoone Grove8:00 pm
Switzerland CountyatSeymour7:30 pm
TriatAnderson Prep Academy7:30 pm
Warren CentralatBedford North Lawrence7:30 pm
Bismarck-Henning (Ill.) Tournament
Indiana Math & Sciencevs.TBATBA
North Vermillionvs.TBATBA
Edinburgh Tournament
Loser Game 5vs.Loser Game 62:00 pm7th place
Winner Game 5vs.Winner Game 64:00 pm5th place
Loser Game 7vs.Loser Game 86:00 pm3rd place
Winner Game 7vs.Winner Game 88:00 pm1st place
Forest Park Tournament
SalematForest Park10:00 amFirst round
Eastern (Pekin)vs.Lanesville11:45 amFirst round
Southridgevs.Christian Academy10:00 amFirst round
Tecumsehvs.Morristown11:45 amFirst round
Loser Game 3vs.Loser Game 46:00 pmConsolation
Winner Game 3vs.Winner Game 46:00 pmSemifinal
Loser Game 1vs.Loser Game 27:45 pmConsolation
Winner Game 1vs.Winner Game 27:45 pmSemifinal
Highland Tournament
Whitingvs.Munster11:30 amFirst round
Hammond GavitatHighland1:00 pmFirst round
Loser Game 1vs.Loser Game 27:00 pmConsolation
Winner Game 1vs.Winner Game 28:30 pmSemifinal
Lakeland Christian Tournament
Lakeland Christianvs.Granger Christian9:30 amPool A
Clinton Christianvs.Trinity-at-Greenlawn11:00 amPool B
Victory Christianvs.Lakeland Christian12:30 pmPool A
Trinity-at-Greenlawnvs.Covenant Christian (DeMotte)2:00 pmPool B
Granger Christianvs.Victory Christian3:30 pmPool A
Covenant Christian (DeMotte)vs.Clinton Christian5:00 pmPool B
Miami County Invitational
PeruatNorth Miami6:00 pmFirst round
Maconaquahvs.Caston8:00 pmFirst round
Mishawaka Marian Tournament
ConcordatMishawaka Marian11:00 amFirst round
Hammond Nollvs.Norwell12:30 pmFirst round
Loser Game 2vs.Loser Game 15:00 pm3rd place
Winner Game 2vs.Winner Game 16:30 pm1st place
Noblesville Tournament
Andreanvs.Columbus North10:00 amFirst round
NorthridgeatNoblesville12:00 pmFirst round
New Albanyvs.Crown Point2:00 pmFirst round
Lawrence Centralvs.Chesterton4:00 pmFirst round
Loser Game 1vs.Loser Game 26:00 pmConsolation
Loser Game 3vs.Loser Game 48:00 pmConsolation
North Central (Ohio) Tournament
Fremontvs.TBATBA
North Daviess Tournament
LoogooteeatNorth Daviess7:30 pmFirst round
Brownstown Centralvs.Fort Wayne Blackhawk4:30 pmFirst round
South Knoxvs.Barr-Reeve6:00 pmFirst round
Clay Cityvs.Pike Central3:00 pmFirst round
Richmond Tournament
Seton Catholicvs.Lighthouse East10:00 amFirst round
Illinois CRUvs.Bloomington South11:30 amFirst round
Connersvillevs.South Bend Adams1:00 pmFirst round
Zionsvillevs.Indianapolis HomeSchool2:30 pmFirst round
Greensburgvs.Franklin4:00 pmFirst round
Indianapolis Cathedralvs.Northwest Home School5:30 pmFirst round
Lighthouse SouthatRichmond7:00 pmFirst round
Portagevs.Indianapolis Tindley8:30 pmFirst round
Springs Valley Tournament
Vincennes Rivetvs.Shoals2:00 pmPool B
New Washingtonvs.Orleans3:45 pmPool A
Paolivs.Vincennes Rivet5:30 pmPool B
OrleansatSprings Valley7:15 pmPool A
Summit Conference Tournament
Fort Wayne Dwengervs.Homestead9:00 amQuarterfinal
Fort Wayne Snidervs.Winner Game 112:30 pmQuarterfinal
Carroll (Fort Wayne)vs.Winner Game 25:45 pmQuarterfinal
Wabash Valley Tournament
Loser Game 1vs.Loser Game 210:00 amConsolation
Loser Game 3vs.Loser Game 411:30 amConsolation
Winner Game 1vs.Winner Game 21:00 pmQuarterfinal
Winner Game 3vs.Winner Game 42:30 pmQuarterfinal
Loser Game 5vs.Loser Game 64:00 pmConsolation
Loser Game 7vs.Loser Game 85:30 pmConsolation
Winner Game 5vs.Winner Game 67:00 pmQuarterfinal
Winner Game 7vs.Winner Game 88:30 pmQuarterfinal