FRIDAY, DEC. 28
ALL TIMES EASTERN
Adams CentralatBellmont7:30 pm
AlexandriaatDelta7:30 pm
BlackfordatRandolph Southern7:30 pm
Bloomington NorthatEvansville Reitz8:00 pm
Brebeuf JesuitatNorth Central (Indianapolis)4:00 pm
BrownsburgatSouthport7:30 pm
Central NobleatDeKalb7:30 pm
ChurubuscoatSouth Adams7:30 pm
Columbia CityatTippecanoe Valley7:45 pm
Columbus EastatBatesville7:30 pm
Eastern HancockatDaleville7:30 pm
Evansville Bossevs.Indianapolis Attucks6:00 pm
Hamilton Southeasternvs.Webb (Tenn.)5:00 pm
Harrison (West Lafayette)atWestern Boone7:30 pm
Illiana Christianvs.TBATBA
Indianapolis RitteratSpeedway7:30 pm
JasperatEvansville Central8:00 pm
LaCrosseatRensselaer Central7:30 pm
Lewis CassatRochester7:30 pm
North JudsonatMorgan Twp.8:00 pm
RushvilleatShenandoah7:30 pm
SheridanatLapel7:30 pm
South Bend ClayatNorthWood7:30 pm
South Bend RileyatBenton Harbor (Mich.)6:00 pm
South Central (Elizabeth)atMitchell7:30 pm
Washington Twp.atWestville8:00 pm
Wes-DelatTri7:30 pm
West NobleatEastside7:30 pm
WinchesteratBluffton7:30 pm
WoodlanatWayne Trace (Ohio)7:30 pm
Bi County Tournament
AtticaatSeeger7:30 pmFirst round
CovingtonatFountain Central7:30 pmFirst round
Clinton Central Tournament
Carroll (Flora)vs.TBATBA
Clinton Centralvs.TBATBA
Clinton Prairievs.TBATBA
Tri-Centralvs.TBATBA
Columbus Christian Tournament
Suburban ChristianatColumbus Christian10:00 amPool A
Martinsville Tabernaclevs.Madison Christian11:30 amPool B
King's Academyvs.Oak Ridge (Ky.)1:00 pmPool A
Faith Christianvs.Pleasantview Christian2:30 pmPool B
King's AcademyatColumbus Christian3:45 pmPool A
Faith Christianvs.Martinsville Tabernacle5:15 pmPool B
Oak Ridge (Ky.)vs.Suburban Christian6:30 pmPool A
Madison Christianvs.Pleasantview Christian8:00 pmPool B
Covenant Christian Tournament
Traders Point ChristianatCovenant Christian10:45 amFirst round
Bethesda Christianvs.Tipton10:45 amFirst round
Loser Game 2vs.Loser Game 14:00 pm3rd place
Winner Game 2vs.Winner Game 17:30 pm1st place
Decatur Central Tournament
Tri-WestatDecatur Central12:00 pmFirst round
Beech Grovevs.New Palestine12:00 pmFirst round
Loser Game 2vs.Loser Game 12:30 pm3rd place
Winner Game 2vs.Winner Game 12:30 pm1st place
Delphi Tournament
North Newtonvs.Rossville3:00 pmFirst round
North MontgomeryatDelphi7:00 pmFirst round
Forest Park Tournament
Loser Game 7vs.Loser Game 53:00 pm7th place
Winner Game 7vs.Winner Game 54:45 pm5th place
Loser Game 8vs.Loser Game 66:30 pm3rd place
Winner Game 8vs.Winner Game 68:15 pm1st place
Hebron Tournament
River Forestvs.South Newton12:00 pmFirst round
Career AcademyatHebron1:30 pmFirst round
Loser Game 1vs.Loser Game 26:30 pm3rd place
Winner Game 1vs.Winner Game 28:00 pm1st place
Henryville Tournament
WaldronatHenryville10:00 amFirst round
Providence Cristo Reyvs.Crothersville11:45 amFirst round
Loser Game 2vs.Loser Game 16:00 pm3rd place
Winner Game 2vs.Winner Game 17:45 pm1st place
Highland Tournament
Griffithvs.Lake Central11:30 amFirst round
South Bend Washingtonvs.Hammond Morton1:00 pmFirst round
Loser Game 5vs.Loser Game 67:00 pmConsolation
Winner Game 5vs.Winner Game 68:30 pmSemifinal
Hoosier Gym Tournament
Eastern (Greentown)vs.Wheeler10:00 amPool A
Hobartvs.Lake Station12:00 pmPool B
Kankakee Valleyvs.Eastern (Greentown)2:00 pmPool A
South Side Beaver (Pa.)vs.Hobart4:00 pmPool B
Wheelervs.Kankakee Valley6:00 pmPool A
Lake Stationvs.South Side Beaver (Pa.)8:00 pmPool B
Huntington North Classic
New Havenvs.Merrillville12:00 pm
LowellatHuntington North2:00 pm
Lowellvs.Merrillville6:00 pm
New HavenatHuntington North8:00 pm
Lakeland Christian Tournament
Pool B 3rd placevs.Pool A 3rd place11:30 am5th place
Pool B 2nd placevs.Pool A 2nd place2:30 pm3rd place
Pool B 1st placevs.Pool A 1st place5:30 pm1st place
Lawrenceburg Tournament
Westernvs.Union County9:00 amFirst round
Triton Centralvs.East Dayton Christian (Ohio)10:30 amFirst round
Centervillevs.Benton Central12:00 pmFirst round
DePaul Cristo Rey (Ohio)atLawrenceburg1:30 pmFirst round
Loser Game 2vs.Loser Game 13:00 pmConsolation
Winner Game 2vs.Winner Game 14:30 pmSemifinal
Loser Game 4vs.Loser Game 36:00 pmConsolation
Winner Game 4vs.Winner Game 37:30 pmSemifinal
Lebanon Tournament
Indianapolis Herronvs.Kokomo10:00 amFirst round
Fishersvs.Gary 21st Century11:30 amFirst round
Marquette Catholicvs.Perry Meridian6:00 pmFirst round
Greenfield-CentralatLebanon7:30 pmFirst round
Miami County Invitational
Loser Game 2vs.Loser Game 12:00 pm3rd place
Winner Game 2vs.Winner Game 18:00 pm1st place
Monrovia Tournament
Indianapolis Scecinavs.Greenwood Christian9:00 amFirst round
Eastern Greenevs.South Putnam10:30 amFirst round
Brown Countyvs.Monrovia12:00 pmFirst round
North Putnamvs.Southwestern (Shelbyville)1:30 pmFirst round
Loser Game 2vs.Loser Game 13:00 pmConsolation
Winner Game 2vs.Winner Game 14:30 pmSemifinal
Loser Game 4vs.Loser Game 36:00 pmConsolation
Winner Game 4vs.Winner Game 37:30 pmSemifinal
Noblesville Tournament
Winner Game 1vs.Winner Game 210:00 amSemifinal
Winner Game 3vs.Winner Game 412:00 pmSemifinal
Loser Game 5vs.Loser Game 62:00 pm7th place
Winner Game 5vs.Winner Game 64:00 pm5th place
Loser Game 7vs.Loser Game 86:00 pm3rd place
Winner Game 7vs.Winner Game 88:00 pm1st place
North Daviess Tournament
Loser Game 1vs.Loser Game 23:00 pmConsolation
Loser Game 3vs.Loser Game 44:30 pmConsolation
Winner Game 1vs.Winner Game 26:00 pmSemifinal
Winner Game 3vs.Winner Game 47:30 pmSemifinal
North Decatur Tournament
Rising SunatNorth Decatur10:30 amFirst round
Yorktownvs.Southwestern (Hanover)12:30 pmFirst round
Loser Game 2vs.Loser Game 16:00 pm3rd place
Winner Game 2vs.Winner Game 18:00 pm1st place
Perry-Spencer Tournament
North Harrisonvs.South Spencer11:00 amFirst round
BoonvilleatHeritage Hills12:45 pmFirst round
Corydon Centralvs.Perry Central11:00 amFirst round
Crawford CountyatTell City12:45 pmFirst round
Winner Game 2vs.Winner Game 18:15 pmSemifinal
Loser Game 4vs.Loser Game 36:30 pmConsolation
Winner Game 4vs.Winner Game 38:15 pmSemifinal
Plymouth Tournament
WhitkoatPlymouth10:30 amFirst round
Jimtownvs.Knox12:15 pmFirst round
Loser Game 2vs.Loser Game 16:15 pm3rd place
Winner Game 2vs.Winner Game 18:00 pm1st place
Silver Creek Tournament
ClarksvilleatSilver Creek6:00 pmFirst round
Providencevs.Charlestown7:30 pmFirst round
South Ripley Tournament
Irvington Prep AcademyatSouth Ripley10:00 amFirst round
Indianapolis Chatardvs.East Central11:30 amFirst round
Northeasternvs.Jennings County1:00 pmFirst round
Rock Creek Academyvs.Whiteland2:30 pmFirst round
Loser Game 1vs.Loser Game 24:00 pmConsolation
Winner Game 1vs.Winner Game 25:30 pmSemifinal
Loser Game 3vs.Loser Game 47:00 pmConsolation
Winner Game 3vs.Winner Game 48:30 pmSemifinal
Springs Valley Tournament
Shoalsvs.Paoli10:30 amPool B
New WashingtonatSprings Valley12:15 pmPool A
Pool B 3rd placevs.Pool A 3rd place4:00 pm5th place
Pool B 2nd placevs.Pool A 2nd place5:45 pm3rd place
Pool B 1st placevs.Pool A 1st place7:30 pm1st place
Summit Conference Tournament
Winner Game 5vs.Winner Game 310:00 amSemifinal
Winner Game 6vs.Winner Game 412:00 pmSemifinal
Winner Game 7vs.Winner Game 87:00 pm1st place
Vincennes Lincoln Tournament
Evansville Dayvs.Guerin Catholic4:00 pmFirst round
Central Christianvs.Evansville Harrison5:30 pmFirst round
Bordenvs.University7:00 pmFirst round
MilanatVincennes Lincoln8:30 pmFirst round
Wabash County Tournament
Northfieldvs.Wabash4:45 pmFirst round
SouthwoodatManchester8:15 pmFirst round
Wabash Valley Tournament
Loser Game 9vs.Loser Game 1010:00 amConsolation
Loser Game 13vs.Loser Game 1411:30 amConsolation
Winner Game 9vs.Winner Game 101:00 pmConsolation
Winner Game 13vs.Winner Game 142:30 pmConsolation
Loser Game 11vs.Loser Game 124:00 pmConsolation
Loser Game 15vs.Loser Game 165:30 pmConsolation
Winner Game 11vs.Winner Game 127:00 pmSemifinal
Winner Game 15vs.Winner Game 168:30 pmSemifinal
Wawasee Tournament
GarrettatWawasee10:00 amFirst round
Lakewood Parkvs.Hanover Central11:30 amFirst round
Loser Game 2vs.Loser Game 16:00 pm3rd place
Winner Game 2vs.Winner Game 17:30 pm1st place
West Central Tournament
West CentralatArgos7:30 pm
WinamacatSouth Central (Union Mills)7:30 pm