SATURDAY, DEC. 8
ALL TIMES EASTERN
AndersonatNoblesville7:30 pm
AndreanatMerrillville8:00 pm
AngolaatNorthridge7:45 pm
ArgosatJimtown7:30 pm
AtticaatClinton Central7:30 pm
Bedford North Lawrencevs.Castle11:00 am
BellmontatHeritage7:30 pm
BloomfieldatEdgewood7:30 pm
BordenatCrothersville7:30 pm
Calumet ChristianatCovenant Christian (DeMotte)8:00 pm
Carmelvs.Jeffersonville1:40 pm
Central NobleatWestview7:30 pm
Christian AcademyatPaoli7:30 pm
ChurubuscoatWest Noble7:30 pm
ClarksvilleatEastern (Pekin)7:30 pm
Clay CityatEminence7:30 pm
Clinton ChristianatHeritage Christian (Dyer)2:00 pm
Columbia CityatCarroll (Fort Wayne)7:45 pm
Columbus EastatSilver Creek7:30 pm
CowanatAlexandria7:30 pm
Culver Academyvs.Hamilton Southeastern5:00 pm
DalevilleatTri7:30 pm
DanvilleatCascade7:30 pm
DelphiatClinton Prairie7:30 pm
DeltaatHamilton Heights7:30 pm
Dugger UnionatNorth Vermillion3:30 pm
Eastern GreeneatNorth Knox7:30 pm
EastsideatPrairie Heights7:30 pm
EdinburghatNorth Decatur7:30 pm
Elkhart MemorialatPortage7:45 pm
Evansville ChristianatSouth Central (Elizabeth)3:00 pm
Evansville Dayvs.TBA7:00 pm
Evansville Memorialvs.Barr-Reeve7:00 pm
FishersatColumbus North7:30 pm
Forest Parkvs.Evansville Bosse9:00 pm
Fort Recovery (Ohio)atJay County7:30 pm
Fort Wayne CanterburyatAdams Central7:30 pm
Fort Wayne ConcordiaatLeo2:30 pm
Fort Wayne NorthatSouth Adams7:30 pm
Fort Wayne Smith AcademyatChristel House Academy4:30 pm
FrankfortatLewis Cass7:30 pm
Franklin CountyatSouth Dearborn7:30 pm
FranktonatSouthport12:00 pm
GoshenatSouth Bend St. Joseph7:30 pm
GreencastleatSouthmont7:30 pm
Greenwood ChristianatIndianapolis Lutheran7:30 pm
Guerin CatholicatMuncie Central7:30 pm
Hammond Science & TechatFrontier2:00 pm
Harrison (West Lafayette)atNorth Montgomery7:30 pm
HauseratGreensburg7:30 pm
HenryvilleatCorydon Central7:30 pm
Heritage HillsatWashington8:00 pm
HobartatHammond Gavit8:00 pm
HomesteadatNew Haven7:45 pm
Huntington NorthatEast Noble7:30 pm
Illiana ChristianatTimothy Christian (Ill.)7:00 pm
Indian CreekatOldenburg Academy7:30 pm
Indianapolis AttucksatWest Lafayette7:30 pm
Indianapolis HerronatMooresville7:30 pm
Indianapolis ManualatBeech Grove7:30 pm
Indianapolis RoncalliatWhiteland7:30 pm
Indianapolis ScecinaatCovenant Christian7:30 pm
Jaspervs.Evansville Reitz5:00 pm
KnoxatCulver8:00 pm
Lafayette Central CatholicatNorthwestern7:30 pm
Lake StationatNorth Newton8:00 pm
LakelandatBethany Christian7:30 pm
LaPorte LaLumierevs.Center Grove8:30 pm
Liberty ChristianatUniversity8:00 pm
Lighthouse CPAatManchester7:30 pm
MaconaquahatOak Hill7:45 pm
Marquette CatholicatGary 21st Century8:00 pm
Marshall (Ill.)atSouth Vermillion8:00 pm
McCutcheonatCovington7:30 pm
MedoraatLanesville7:30 pm
MitchellatSalem7:30 pm
Monroe CentralatWes-Del7:30 pm
MonroviaatCloverdale7:30 pm
Mount Vernon (Posey)atSouth Spencer8:00 pm
Muncie BurrisatLapel7:30 pm
New Castlevs.Brownsburg3:20 pm
New PalestineatWestfield7:30 pm
North DaviessatVincennes Rivet7:30 pm
North HarrisonatOrleans7:30 pm
North PutnamatParke Heritage7:30 pm
North WhiteatLaCrosse7:30 pm
Northeast DuboisatWhite River Valley7:30 pm
NortheasternatTri-Village (Ohio)7:30 pm
NorthviewatTri-West7:30 pm
NorthWoodatFairfield7:30 pm
NorwellatEastbrook7:30 pm
Oregon-DavisatNew Prairie3:30 pm
Park Tudorvs.Indianapolis Metropolitan2:15 pm
Pendleton HeightsatConnersville7:30 pm
PeruatNorthfield7:45 pm
PioneeratNorth Miami7:30 pm
PlainfieldatBatesville7:30 pm
Princetonvs.Evansville Harrison3:00 pm
ProvidenceatScottsburg7:30 pm
Providence Cristo ReyatBloomington Lighthouse7:30 pm
Randolph SouthernatEastern Hancock7:30 pm
Robinson (Ill.)atSouth Knox8:00 pm
RochesteratLogansport7:30 pm
Rock Creek AcademyatJennings County7:30 pm
Ross (Ohio)atEast Central7:30 pm
RushvilleatBlue River7:30 pm
SeegeratTri-County7:30 pm
Seton CatholicatAnderson Prep Academy7:30 pm
ShakamakatWashington Catholic7:30 pm
SheridanatTipton7:30 pm
ShoalsatLoogootee7:30 pm
South Bend WashingtonatFort Wayne Wayne2:00 pm
South Central (Union Mills)atNorth Judson8:30 pm
South NewtonatWest Central7:30 pm
South RipleyatBrownstown Central7:30 pm
Southeast IndianaatMadison Christian6:30 pm
Southridgevs.Evansville Mater Dei1:00 pm
SouthwoodatEastern (Greentown)7:30 pm
Tippecanoe ValleyatJohn Glenn7:30 pm
Twin LakesatRensselaer Central8:00 pm
ValparaisoatKankakee Valley8:00 pm
WaldronatMilan7:30 pm
WapahaniatKnightstown7:30 pm
Washington Twp.atMichigan City8:00 pm
West WashingtonatTrinity Lutheran7:30 pm
WesternatRossville7:30 pm
WhitkoatWawasee7:30 pm
Wood MemorialatSprings Valley7:30 pm
WoodlanatFort Wayne Blackhawk7:30 pm
Zionsvillevs.Indianapolis Cathedral6:40 pm
Ben Davis Classic
Terre Haute Northvs.Avon10:00 am
Terre Haute Southvs.Ben Davis11:30 am
Terre Haute Southvs.Avon5:00 pm
Terre Haute NorthatBen Davis6:30 pm