SATURDAY, FEB. 9
ALL TIMES EASTERN
BatesvilleatEast Central2:30 pm
Beech GroveatRushville1:30 pm
Beecher (Ill.)atSouth Newton4:30 pm
BlufftonatNorthfield7:30 pm
Brebeuf JesuitatTri-West7:30 pm
Brown CountyatMitchell7:30 pm
CalumetatVictory Christian6:30 pm
Calumet ChristianatWestville8:00 pm
Career AcademyatLakewood Park2:30 pm
CarmelatCarroll (Fort Wayne)7:30 pm
CascadeatPlainfield7:30 pm
CentervilleatWaldron7:30 pm
ClarksvilleatChristian Academy7:30 pm
Clinton ChristianatTriton7:30 pm
Columbia CityatWest Noble7:30 pm
Columbus EastatFranklin7:30 pm
Corydon CentralatEvansville North2:30 pm
CovingtonatClinton Prairie7:30 pm
EastsideatAdams Central7:30 pm
EdgewoodatOrleans7:30 pm
Evansville BosseatTerre Haute South7:30 pm
Evansville HarrisonatFloyd Central7:30 pm
Fort Wayne NorthropatBellmont7:30 pm
Fort Wayne SouthatHuntington North7:30 pm
Fort Wayne WayneatNoblesville7:30 pm
FrankfortatHamilton Heights7:30 pm
Franklin CountyatSwitzerland County7:30 pm
Gibson SouthernatTell City8:00 pm
GreensburgatMadison7:30 pm
HagerstownatLapel7:30 pm
Hanover CentralatBoone Grove8:00 pm
HauseratShawe Memorial6:00 pm
HebronatWheeler8:00 pm
HenryvilleatCrawford County7:30 pm
HighlandatGriffith8:00 pm
Indianapolis AttucksatCulver Academy7:30 pm
Indianapolis HomeSchoolatIndianapolis Tech7:30 pm
Indianapolis ManualatProvidence Cristo Rey7:30 pm
Indianapolis TindleyatGary Roosevelt4:30 pm
Jennings CountyatJeffersonville7:30 pm
KnightstownatNorth Decatur7:30 pm
LanesvilleatRock Creek Academy7:30 pm
LaVilleatWhitko7:30 pm
Lawrence CentralatMount Vernon (Fortville)7:30 pm
LebanonatSheridan7:30 pm
LeoatJay County7:30 pm
LogansportatRichmond7:30 pm
Madison ChristianatMedora7:30 pm
Madison-GrantatAlexandria7:30 pm
MerrillvilleatWarsaw4:30 pm
Michigan CityatMishawaka Marian8:00 pm
MilanatSouth Dearborn7:30 pm
MishawakaatWawasee2:30 pm
MunsteratChesterton8:00 pm
New PalestineatConnersville7:30 pm
North DaviessatSouthridge7:30 pm
NorthWoodatSouth Bend St. Joseph6:30 pm
Notre Dame LaSalette (Ill.)atAttica7:30 pm
Oldenburg AcademyatIndianapolis Scecina7:30 pm
Owen ValleyatWhite River Valley7:30 pm
PennatElkhart Central7:45 pm
Perry CentralatNorth Posey5:30 pm
PeruatWestern7:30 pm
PioneeratMaconaquah7:30 pm
Rensselaer CentralatFrontier7:30 pm
Rising SunatLawrenceburg7:30 pm
RossvilleatNorthwestern7:30 pm
SeegeratClinton Central7:30 pm
SeymouratSouth Ripley7:30 pm
ShakamakatRiverton Parke7:30 pm
ShenandoahatRandolph Southern7:30 pm
Smith AcademyatFort Wayne Canterbury2:30 pm
South Bend RileyatIndianapolis Cathedral6:30 pm
South Central (Elizabeth)atEvansville Christian3:00 pm
South VermillionatParke Heritage7:30 pm
SouthmontatFountain Central7:30 pm
SouthportatEvansville Central7:30 pm
SullivanatNorth Central (Farmersburg)7:30 pm
Terre Haute Northvs.TBATBA
Traders Point ChristianatIndiana Math & Science7:30 pm
Tri-CentralatElwood7:30 pm
Trinity-at-GreenlawnatHammond Science & Tech1:30 pm
Twin LakesatCarroll (Flora)7:30 pm
WabashatLewis Cass7:30 pm
Washington CatholicatColumbus Christian3:00 pm
West LafayetteatMcCutcheon7:30 pm
WhitelandatShelbyville7:30 pm
WhitingatCovenant Christian (DeMotte)8:00 pm
Pioneer Conference playoffs
Bethesda Christianvs.TBATBA
Central ChristianatTBA7:30 pm
Greenwood ChristianatTBA7:30 pm
Indianapolis InternationalatTBA7:30 pm
Indianapolis ShortridgeatTBA7:30 pm
TBAatAnderson Prep Academy7:30 pm
TBAatLiberty Christian7:30 pm
TBAatMuncie Burris7:30 pm
TBAatSeton Catholic7:30 pm
TBAatUniversity7:30 pm