SATURDAY, JAN. 5
ALL TIMES EASTERN
Adams CentralatJay County7:30 pm
AndreanatMarquette Catholic4:30 pm
AtticaatTri-County7:30 pm
AustinatEastern (Pekin)7:30 pm
BlackfordatSouth Adams7:30 pm
BlufftonatWoodlan7:30 pm
BoonvilleatEvansville Mater Dei8:00 pm
Brebeuf JesuitatIndianapolis Tindley7:30 pm
BremenatBethany Christian7:30 pm
Brown CountyatIndian Creek7:30 pm
CalumetatRiver Forest8:00 pm
CanneltonatCloverport (Ky.)3:30 pm
CastleatTell City8:00 pm
Central NobleatGarrettTBA
ClarksvilleatNew Washington7:30 pm
Clinton CentralatNorthwestern7:30 pm
Columbus NorthatJennings County7:30 pm
Covenant ChristianatHeritage Christian7:30 pm
CowanatEastbrook7:30 pm
Crawford CountyatSalem7:30 pm
DeKalbatNew Haven7:30 pm
DelphiatRossville7:30 pm
Edgerton (Ohio)atEastside7:30 pm
Eldorado (Ill.)atMount Carmel (Ill.)4:30 pm
Elkhart MemorialatSouth Bend Adams7:30 pm
Evansville BosseatVincennes Lincoln8:00 pm
Evansville MemorialatGibson Southern8:00 pm
Faith ChristianatPioneer7:30 pm
Forest ParkatPerry Central8:00 pm
Fort Wayne ConcordiaatFort Wayne Blackhawk6:30 pm
Fort Wayne LuersatGuerin Catholic4:00 pm
Fort Wayne NorthropatKokomo7:30 pm
Fort Wayne SouthatMarion7:30 pm
Fountain CentralatSheridan7:30 pm
FranklinatMooresville7:30 pm
Greenwood ChristianatIndianapolis Shortridge7:30 pm
GriffithatWheeler8:00 pm
Hamilton HeightsatTwin Lakes7:30 pm
Hamilton SoutheasternatWarren Central7:30 pm
HenryvilleatTrinity Lutheran7:30 pm
HeritageatSouthern Wells7:30 pm
Indiana DeafatBethesda Christian7:30 pm
Indiana Math & ScienceatIndianapolis Howe7:30 pm
Indianapolis LutheranatProvidence Cristo Rey7:30 pm
Indianapolis ScecinaatIndianapolis Ritter7:30 pm
JasperatMount Vernon (Posey)7:00 pm
JeffersonvilleatChristian Academy7:30 pm
Kalamazoo HomeSchool (Mich.)atClinton Christian3:00 pm
Kankakee ValleyatMunster8:00 pm
Lafayette JeffatLebanon7:30 pm
Lexington Henry Clay (Ky.)vs.Huntington North8:00 pm
Louisville Male (Ky.)vs.Silver Creek6:00 pm
LowellatHighland8:00 pm
MaconaquahatFrankfort7:30 pm
MadisonatCharlestown7:30 pm
Madison Central (Ky.)vs.Heritage Hills4:00 pm
Madison-GrantatNorthfield7:30 pm
MartinsvilleatDecatur Central7:30 pm
McCutcheonatRichmond7:00 pm
MerrillvilleatChesterton8:00 pm
MishawakaatEdwardsburg (Mich.)5:00 pm
Mishawaka MarianatGoshen7:30 pm
MississinewaatTaylor7:30 pm
MonroviaatBeech Grove7:30 pm
Muncie BurrisatWapahani7:30 pm
Muncie CentralatNoblesville7:30 pm
New CastleatConnersville7:30 pm
North HarrisonatScottsburg7:30 pm
North JudsonatLaVille8:00 pm
North KnoxatSullivan7:30 pm
North NewtonatHammond Science & Tech8:00 pm
North PoseyatBloomington South5:00 pm
North VermillionatNorth Putnam7:30 pm
North WhiteatSouth Newton7:30 pm
Northeast DuboisatSouthridge7:30 pm
NorthviewatOwen Valley6:30 pm
NorwellatLeo7:30 pm
Parke HeritageatGreencastle7:30 pm
Rensselaer CentralatLafayette Central Catholic8:00 pm
Rock Creek Academyvs.Louisville Moore (Ky.)12:30 pm
SeegeratSouth Vermillion7:30 pm
SeymouratBloomington North7:30 pm
Shawe MemorialatProvidence6:00 pm
ShelbyvilleatGreensburg7:30 pm
ShoalsatWashington Catholic7:30 pm
South DecaturatMedora7:30 pm
South KnoxatPrinceton8:00 pm
South PutnamatEdgewood7:30 pm
SouthportatNew Palestine7:30 pm
Southwestern (Hanover)atLanesville7:30 pm
TecumsehatSprings Valley8:00 pm
Terre Haute SouthatEvansville Reitz8:00 pm
Tippecanoe ValleyatPlymouth7:45 pm
Tri-CentralatLewis Cass7:30 pm
ValparaisoatPenn7:30 pm
Victory ChristianatCareer Academy7:30 pm
Villa Madonna (Ky.)atOldenburg Academy3:30 pm
Vincennes RivetatDugger Union6:00 pm
Walton Vernon (Ky.)vs.North Daviess2:00 pm
West LafayetteatCovington7:30 pm
West WashingtonatEdinburgh7:30 pm
WestfieldatCarmel7:30 pm
WhitingatLake Station8:00 pm
WinamacatKnox7:30 pm
Wood MemorialatWashington8:00 pm
Greene County Invitational
Loser Game 5vs.Loser Game 611:00 am7th place
Winner Game 5vs.Winner Game 612:30 pm5th place
Loser Game 7vs.Loser Game 86:00 pm3rd place
Winner Game 7vs.Winner Game 87:30 pm1st place
Hendricks County Tournament
Loser Game 2vs.Loser Game 112:00 pm5th place
Loser Game 4vs.Loser Game 34:00 pm3rd place
Winner Game 4vs.Winner Game 38:00 pm1st place
Henry County Tournament
Winner Game 1vs.Winner Game 27:30 pm1st place
Randolph County Tournament
Winner Game 3vs.Winner Game 28:00 pm1st place
Ripley County Tournament
Loser Game 1vs.Loser Game 26:00 pm3rd place
Winner Game 1vs.Winner Game 28:00 pm1st place
Rivertown Tournament
Loser Game 2vs.Loser Game 15:30 pm3rd place
Winner Game 2vs.Winner Game 18:00 pm1st place
Shelby County Tournament
Winner Game 2vs.Winner Game 17:45 pm1st place
Sugar Creek Tournament
Loser Game 1vs.Loser Game 26:00 pm3rd place
Winner Game 1vs.Winner Game 27:30 pm1st place