JOHN HARRELL'S INDIANA HIGH SCHOOL BASKETBALL
Boys' basketball
TUESDAY, JAN. 8
ALL TIMES EASTERN
Anderson Prep AcademyatFrankton7:30 PM
ArgosatRochester7:30 PM
Benton HomeSchoolatSouth Bend Trinity6:30 PM
Bowman AcademyatEast Chicago Central8:00 PM
Central ChristianatIndianapolis Shortridge7:30 PM
Cissna Park (Ill.)atSouth Newton8:00 PM
Clinton ChristianatSouth Bend Community Baptist7:00 PM
Columbus ChristianatBloomington Lighthouse8:00 PM
Columbus EastatShelbyville7:30 PM
DeKalbatCarroll (Fort Wayne)7:30 PM
Elkhart ChristianatBremen7:30 PM
Evansville DayatTell City8:30 PM
FishersatIndianapolis Tech7:30 PM
Fort Wayne BlackhawkatHomestead7:30 PM
Fort Wayne CanterburyatFort Wayne South7:30 PM
Fort Wayne ConcordiaatHuntington North7:30 PM
Fort Wayne NorthatCulver Academy7:30 PM
Fort Wayne WayneatNorwell7:45 PM
Hammond Science & TechatPortage Christian7:30 PM
Hanover CentralatHammond Clark8:00 PM
HighlandatLake Central8:00 PM
Lafayette JeffatKankakee Valley7:30 PM
Lakewood ParkatFort Wayne Smith Academy7:30 PM
MonroviaatIndianapolis Scecina7:30 PM
Morgan Twp.atRiver Forest8:00 PM
Mount Carmel (Ill.)atPrinceton8:30 PM
Oak HillatSouthwood7:30 PM
Oldenburg AcademyatSouth Ripley7:30 PM
PortageatHammond8:00 PM
South Bend Career AcademyatBethany Christian7:30 PM
South Bend St. JosephatMishawaka Marian7:30 PM
South Bend WashingtonatElkhart Memorial7:45 PM
Southside ChristianatIndiana Deaf7:30 PM
Turkey RunatFaith Christian7:30 PM
Washington Twp.atMarquette Catholic8:00 PM
West VigoatClay City7:30 PM
WestvilleatCalumet8:00 PM
Allen County Conference Tournament
Adams Centralvs.TBATBA
Blufftonvs.TBATBA
Heritagevs.TBATBA
Jay Countyvs.TBATBA
South Adamsvs.TBATBA
Woodlanvs.TBATBA
Delaware County Tournament
Dalevillevs.TBATBA
TBAatDeltaTBA
Wes-Delvs.TBATBA
Johnson County Tournament
Franklinvs.TBATBA
Greenwoodvs.TBATBA
Indian Creekvs.TBATBA
TBAatEdinburghTBA
Whitelandvs.TBATBA
Marion County Tournament
Brebeuf JesuitatPike7:00 PMFirst round
Ben DavisatPark Tudor7:00 PMFirst round
North Central (Indianapolis)atIndianapolis Roncalli7:00 PMFirst round
Warren CentralatSpeedway7:00 PMFirst round
Indianapolis LutheranatSouthport7:00 PMFirst round
Franklin CentralatPerry Meridian7:00 PMFirst round
Lawrence NorthatDecatur Central7:00 PMFirst round
Beech GroveatLawrence Central7:00 PMFirst round
Northeast Corner Conference Tournament
GarrettatChurubusco7:30 PMFirst round
FairfieldatAngola7:30 PMFirst round
Central NobleatHamilton7:30 PMFirst round
WestviewatEastside7:30 PMFirst round
Southern Indiana Conference Tournament
CastleatEvansville Mater Dei8:00 PM
Evansville Bossevs.TBATBA
Evansville CentralatTBATBA
Evansville Reitzvs.Evansville Memorial8:00 PM